Darmowa konsultacja

Bezpłatna konsultacja​

Oferujemy Ci 20 minut darmowej rozmowy, na której możesz zapytać o dowolną rzecz związaną z ogrodniczym marketingiem B2C. 

Sprawdź nas i naszą wiedzę bez żadnych zobowiązań. 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GreenWeb Marta Tysowecka. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

Najczęściej poruszane tematy podczas bezpłatnych konsultacji​

Z kim będę rozmawiać na bezpłatnej konsultacji?​

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą, dopytamy o szczegóły tematu rozmowy i umówimy dogodny termin aby spokojnie porozmawiać przez 20 minut i odpowiedzieć na Twoje pytania. 

Na rozmowie będzie nasz specjalista w obszarze, który Cię interesuje i odpowie na Twoje pytanie wedle swojej najlepszej wiedzy i doświadczenia. Jeśli w trakcie rozmowy pojawią się wątpliwości co do klarownej odpowiedzi, skonsultuje się z zespołem i wróci z odpowiedzią.

Nasze usługi

Analiza
marketingu B2C

Analizujemy przeszłe i obecne działania marketingowe. Znajdujemy mocne i słabe strony, dajemy wskazówki jak się rozwijać.

Budowa strategii marketignowej B2C

Tworzymy strategie marketingowe B2C dopasowane do specyfiki branży ogrodniczej. Opracowujemy działania pozwalające skutecznie docierać do klientów.

Doradztwo w marketingu B2C

Wspieramy w długofalowym rozwijaniu marketingu B2C w firmach ogrodniczych. Dostosowujemy strategię i plan działań do możliwości i zasobów firmy.

Konsultacje marketingowe

Rozwiewamy wątpliwości, dajemy wskazówki, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Wszystko na podstawie zebranych danych.

Z jakimi firmami pracujemy?

Producenci w branży ogrodniczej​​​

Doskonale rozumiemy potrzeby i procesy zakupowe klientów i na tej podstawie pomagamy zbudować skuteczne kampanie marketingowe w sektorze B2C. Mamy doświadczenie i znamy specyfikę branży ogrodniczej.​

Ogrodnicze sklepy internetowe​

Wiemy z jakimi problemami mierzą się ogrodnicze e-commerce'y, pracowaliśmy z wieloma z nich. Pomożemy Twojej firmie uporządkować działania sprzedażowe, marketingowe oraz obsługę klienta B2C.​​

Usługowe firmy ogrodnicze​

Pomagamy uporządkować dotychczasowe i zaplanować przyszłe działania marketingowe dla firm oferujących różnego rodzaju usługi związane z ogrodnictwem w sektorze B2C. ​​

Formularz bezpłatnej konsultacji

Po wypełnieniu formularza, oddzwonimy i umówimy się na dogodny termin dla każdej ze stron.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GreenWeb Marta Tysowecka. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

Współpracowaliśmy między innymi z: