Konsultacje marketingowe

USŁUGI

Konsultacje marketingowe​​​​​

Rozwiewamy wątpliwości, dajemy wskazówki, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Wszystko na podstawie zebranych danych.

Jak wygląda konsultacja marketingowa?

Konsultacje są po to, aby rozwiązać aktualny problem, z którym zmaga się Twoja firma lub rozwiać wątpliwości co do prowadzonych lub planowanych działań. Dlatego w ich trakcie skupiamy się w 100% na tym, co związane jest z marketingiem w Twojej firmie. 

Przed spotkaniem dostarczasz nam obszary lub problemy, które chcesz rozwiązać. To pomoże nam jak najlepiej przygotować się do rozmowy. Dzięki temu będziemy mogli poświęcić cały czas spotkania na rozwiązanie Twojego problemu, zamiast na jego przedstawienie.

usługa zwiera

Najczęściej poruszane tematy

Poniżej lista najczęściej poruszanych tematów podczas konsultacji. Oczywiście Twoja firma może mieć zupełnie inne wyzwania i problemy.

PYTANIA OGÓLNE

PRODUCENCI OGRODNICZY

OGRODNICZE SKLEPY INTERNETOWE

USŁUGI W BRANŻY OGRODNICZEJ

Jaki jest koszt konsultacji?

Koszt konsultacji uzależniony jest od ich ilości, przy czym jedna konsultacja to nie tylko jedna godzina naszego spotkania.

1 konsultacja

Ta opcja jest idealna w sytuacji, kiedy masz jedno pytanie lub jeden, konkretny problem i potrzebujesz znaleźć najlepszą drogę do jego rozwiązania.

400 zł

3 konsultacje

Ten pakiet będzie najlepszy w sytuacji, kiedy chcesz przeanalizować aktualne działania i sprawdzić obrany kierunek. Potrzebujesz wskazówek do dalszej pracy.

1150 zł

5 konsultacji

Ilość skierowana głównie do małych firm, które dopiero startują i potrzebują obrać odpowiednią ścieżkę, żeby nie przepalać budżetu już na początku marketingowej drogi.

1900 zł

Podane ceny są kwotami netto. Należy doliczyć podatek VAT (23%)

Potrzebujesz konsultacji w sprawie marketingu Twojej firmy?

Zostaw nam kontakt do siebie – oddzwonimy i umówimy się na dłuższą rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GreenWeb Marta Tysowecka. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o konsultacje marketingu B2C

Poniżej zebraliśmy najpopularniejsze pytania, które zadają nam klienci.

Samo spotkanie trwa 60 minut, natomiast usługa to także czas, który musimy poświęcić na przygotowanie się do niego. Po konsultacji dostarczamy Ci również krótkie podsumowanie lub raport z całą wiedzą i wnioskami, zebranymi w trakcie spotkania.

Jeżeli nie będziemy w stanie rozwiązać Twojego problemu w trakcie konsultacji marketingowej, damy znać jeszcze przed spotkaniem. Dlatego potrzebujemy od Ciebie informacji o temacie jeszcze przed konsultacją. Kontakt z nami, przesłanie nam pytań oraz nasz czas poświęcony na ich wstępną analizę jest dla Ciebie bezpłatny. Jeśli uznamy, że nie możemy Ci pomóc, damy znać jeszcze przed pierwszym spotkaniem.

Płatność za konsultację pobieramy z góry. Po zaksięgowaniu płatności rozpoczynamy analizę przesłanych przez Ciebie pytań i problemów oraz przygotowujemy agendę naszego spotkania, aby w jego trakcie przekazać Ci jak najwięcej informacji w jak najkrótszym czasie. Jeśli na tym etapie uznamy, że konsultacje nie są w stanie rozwiązać Twojego problemu, zwrócimy Ci pieniądze.

Tak, na spotkaniu może być więcej osób, choć z doświadczenia wiemy, że bardziej skondensowany zespół gwarantuje lepsze wykorzystanie czasu przeznaczonego na konsultację.

W konsultacjach wykorzystujemy Google Meet, natomiast jeśli będzie taka konieczność, możemy dostosować się do narzędzia, z którego korzysta na co dzień Twoja firma. Kiedy skontaktujesz się z nami w sprawie konsultacji, otrzymasz od nas kalendarz z wyborem dogodnego dla Ciebie terminu. Po jego rezerwacji, na podany przez Ciebie adres mailowy przyjdzie link do spotkania. 

Współpracowaliśmy między innymi z: