Ogrodnicze firmy usługowe

Z KIM PRACUJEMY

Ogrodnicze firmy usługowe​​​

Dzięki wieloletniej pracy z bardzo różnymi firmami w branży ogrodniczej, doskonale rozumiemy potrzeby i proces zakupowy klientów. Pomagamy uporządkować dotychczasowe i zaplanować przyszłe działania marketingowe dla firm oferujących różnego rodzaju usługi związane z ogrodnictwem w sektorze B2C.

Ogrodnicze firmy usługowe

Z jakimi wyzwaniami mierzą się firmy usługowe w branży ogrodniczej?

Obserwując rynek usług ogrodniczych spotkaliśmy się z wieloma problemami, które dotykają firmy świadczące usługi w tej branży. Poniżej przestawiamy te, które najmocniej dotykają właścicieli i kadrę zarządzającą w firmach.

W jakich obszarach my możemy pomóc?

Po przeprowadzeniu wielu projektów marketingowych na przestrzeni kilku ostatnich lat dla firm z branży ogrodniczej, wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu strategi i opracowywaniu działań, które skutecznie realizują założone cele marketingowe.

Chcesz wdrożyć skuteczny marketing w swojej firmie?​

Zostaw nam kontakt do siebie, oddzwonimy. Nic tak nie pomaga w poznaniu potrzeb firmy jak krótka rozmowa na start.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GreenWeb Marta Tysowecka. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

Najważniejsze usługi

Analiza
marketingu B2C

Analizujemy przeszłe i obecne działania marketingowe. Znajdujemy mocne i słabe strony, dajemy wskazówki jak się rozwijać.

Budowa strategii marketignowej B2C

Tworzymy strategie marketingowe B2C dopasowane do specyfiki branży ogrodniczej. Opracowujemy działania pozwalające skutecznie docierać do klientów.

Doradztwo w marketingu B2C

Wspieramy w długofalowym rozwijaniu marketingu B2C w firmach ogrodniczych. Dostosowujemy strategię i plan działań do możliwości i zasobów firmy.

Konsultacje marketingowe

Rozwiewamy wątpliwości, dajemy wskazówki, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Wszystko na podstawie zebranych danych.

Współpracowaliśmy między innymi z: