Ogrodnicze sklepy internetowe

Z KIM PRACUJEMY

Ogrodnicze sklepy internetowe​​​

Wiemy z jakimi problemami mierzą się ogrodnicze e-commerce’y, pracowaliśmy z wieloma z nich. Pomożemy Twojej firmie uporządkować działania sprzedażowe, marketingowe oraz obsługę klienta B2C.​ Dzięki prowadzeniu działań marketingowych dla wielu sklepów internetowych znamy ten biznes od podszewki, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem w branży ogrodniczej czyni nas specjalistami w dziedzinie ogrodniczych e-commerców.

Ogrodnicze sklepy internetowe

Z jakimi wyzwaniami mierzą się sklepy internetowe w branży ogrodniczej?

Obserwując rynek e-commerce oraz rynek ogrodniczy spotkaliśmy się z wieloma problemami, które dotykają sklepy internetowe z tej branży. Poniżej przestawiamy te, które najmocniej dotykają właścicieli i kadrę zarządzającą w firmach.

W jakich obszarach my możemy pomóc?

Po przeprowadzeniu wielu projektów marketingowych dla sklepów internetowych na przestrzeni kilku ostatnich lat, w tym dla sklepów w branży ogrodniczej, wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu strategi i opracowywaniu działań, które skutecznie realizują założone cele marketingowe.

Chcesz wdrożyć skuteczny marketing w swojej firmie?​

Zostaw nam kontakt do siebie, oddzwonimy. Nic tak nie pomaga w poznaniu potrzeb firmy jak krótka rozmowa na start.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GreenWeb Marta Tysowecka. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

Najważniejsze usługi

Analiza
marketingu B2C

Analizujemy przeszłe i obecne działania marketingowe. Znajdujemy mocne i słabe strony, dajemy wskazówki jak się rozwijać.

Budowa strategii marketignowej B2C

Tworzymy strategie marketingowe B2C dopasowane do specyfiki branży ogrodniczej. Opracowujemy działania pozwalające skutecznie docierać do klientów.

Doradztwo w marketingu B2C

Wspieramy w długofalowym rozwijaniu marketingu B2C w firmach ogrodniczych. Dostosowujemy strategię i plan działań do możliwości i zasobów firmy.

Konsultacje marketingowe

Rozwiewamy wątpliwości, dajemy wskazówki, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Wszystko na podstawie zebranych danych.

Współpracowaliśmy między innymi z: