O Nas

Greendea to pierwsza w Polsce firma doradcza wyspecjalizowana w marketingu ogrodniczym

Pracując z wieloma klientami w branży ogrodniczej bardzo dobrze poznaliśmy ich potrzeby, problemy i wyzwania. Zależy nam aby wspólnie z klientem budować skuteczny marketing brandu, który przełoży się na realny wzrost sprzedaży i lojalizację klientów.

Liczne projekty marketingowe w specjalistycznej branży ogrodniczej pozwoliły nam doskonale zrozumieć potrzeby i proces zakupowy klienta. Wieloletnia obecność w branży, ciągła jej obserwacja i bezpośredni kontakt dają nam wyjątkowe możliwości dostosowywania się do obecnych trendów, a także wpływ na wygląd obecnego rynku.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Greendea zajmuje się budowaniem i zwiększaniem skuteczności marketingu w firmach ogrodniczych. Współpracujemy na poziomie strategicznym, koncepcyjnym i wykonawczym. Jako firma doradcza w bardzo wąskiej niszy, nie świadczymy usług wdrożeniowych, ale możemy stale monitorować i analizować wykonywane działania przez wewnętrzny zespół marketingowy lub zewnętrzną agencję.

Kto pracuje nad projektami?

W naszych szeregach na stałe są dwie osoby – Marta i Kasia. Dodatkowo współpracujemy z kilkunastoma osobami zewnętrznymi związanymi z branżą ogrodniczą. Taka fuzja kompetencji i punktów widzenia daje ogromne możliwości dostosowywania strategii i działań pod wymagania konkretnej firmy.

W jaki sposób pracujemy?

Zaczynamy od rozmowy. W pierwszej kolejności musimy dowiedzieć się jak najwięcej o Twojej firmie, usługach i produktach. Na tej podstawie jesteśmy w stanie wspólnie określić, czy nasza oferta jest dla Ciebie i czy będziemy mogli pomóc Twojej firmie. Jeśli tak, przygotowujemy ofertę na działania, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby.

Spotkania i konsultacje odbywają się online lub offline (w zależności od wcześniejszych ustaleń) i obecny jest na niej zawsze minimum jeden specjalista. 

Jak wygląda współpraca?

We współpracy cenimy sobie zaangażowanie, które powinno wychodzić z obydwu stron. Współpracując, tworzymy zespół. My, w roli audytora i doradcy oraz Twoja firma w roli wykonawcy. Koncentrujemy się na wspólnych celach i razem dążymy do ich realizacji. Lubimy stać się częścią firmy, dla której pracujemy.

Z kim będziesz pracować

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam kontakt do siebie, oddzwonimy.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GreenWeb Marta Tysowecka. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

Współpracowaliśmy między innymi z: