Usługi

Pomagamy firmom ogrodniczym robić skuteczny marketing B2C​

Sprawdź nasze usługi.

Wspieramy ambitne pomysłowe otwarte firmy ogrodnicze

Wspieramy
ambitne pomysłowe otwarte
firmy ogrodnicze

Sprawdź co możemy zaoferować!

Analiza
marketingu B2C

Analizujemy przeszłe i obecne działania marketingowe. Znajdujemy mocne i słabe strony, dajemy wskazówki jak się rozwijać.

Budowa strategii marketignowej B2C

Tworzymy strategie marketingowe B2C dopasowane do specyfiki branży ogrodniczej. Opracowujemy działania pozwalające skutecznie docierać do klientów.

Doradztwo w marketingu B2C

Wspieramy w długofalowym rozwijaniu marketingu B2C w firmach ogrodniczych. Dostosowujemy strategię i plan działań do możliwości i zasobów firmy.

Konsultacje marketingowe

Rozwiewamy wątpliwości, dajemy wskazówki, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Wszystko na podstawie zebranych danych.

Budujemy dopasowane strategie na lata

Usługa, którą stworzyliśmy jest dopasowana do specyfiki i wymagań branży ogrodniczej. Działamy kompleksowo: prowadzimy audyt dotychczasowego marketingu, weryfikujemy strategię, cele marketingowe i budżety. Analizujemy punkty styku klienta z marką oraz projektujemy customer journey. Tworzymy profil Twojego idealnego klienta. Budujemy strategię marketingu B2C: projektujemy lejki marketingowe i metody docierania do klientów, dostosowujemy stronę internetową oraz dbamy o odpowiednią pozycję Twojej marki na rynku. Pomagamy we wdrożeniu analityki i systemów wspierających. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, analizując i koordynując działania marketingu B2C, które wspólnie zaprojektowaliśmy.

Z jakimi ambitnymi otwartymi ciekawymi firmami pracujemy?

Producenci w branży ogrodniczej​​​

Doskonale rozumiemy potrzeby i procesy zakupowe klientów i na tej podstawie pomagamy zbudować skuteczne kampanie marketingowe w sektorze B2C. Mamy doświadczenie i znamy specyfikę branży ogrodniczej.​

Ogrodnicze sklepy internetowe​

Wiemy z jakimi problemami mierzą się ogrodnicze e-commerce'y, pracowaliśmy z wieloma z nich. Pomożemy Twojej firmie uporządkować działania sprzedażowe, marketingowe oraz obsługę klienta B2C.​​

Usługowe firmy ogrodnicze​

Pomagamy uporządkować dotychczasowe i zaplanować przyszłe działania marketingowe dla firm oferujących różnego rodzaju usługi związane z ogrodnictwem w sektorze B2C. ​​

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam kontakt do siebie – oddzwonimy i sprawdzimy czy nasze usługi są dla Ciebie.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GreenWeb Marta Tysowecka. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

Współpracowaliśmy między innymi z: